Douglas vlonderplanken 25x140x3650

€ 16.15 incl. btw
Indicatie per m²: € 31,65
Vanaf €1500 online besteld gratis verzending
Veel uit voorraad leverbaar
Levering in Nederland & België
Altijd bereikbaar voor advies

Productomschrijving

Douglas vlonderplanken zijn een prachtige solide basis voor uw volgende bouwproject! Bestel eenvoudig online bij houthandel Houtdirect en koop direct afmeting 25x140x3650 mm.

Douglas hout is een houtsoort die zeer geschikt is voor allerlei constructies van hout & tuinhout. Een van de belangrijkste eigenschappen is de duurzaamheid van dit hout: Douglashout is een van de hardste naaldhoutsoorten, met een goede buigweerstand. Met een gemiddelde levensduur van maar liefst 15 jaar is deze duurzame houtsoort geliefd bij de doe-het-zelver, hoveniers, timmermannen en bouwbedrijven.

Dankzij de gunstige sterkte-eigenschappen en de grote afmetingen waarin het te koop is, is het voor zeer veel toepassingen geschikt. Het wordt binnen vaak gebruikt als lambrisering, vloeren, plafonds en wandbekleding. Buiten wordt douglas hout gebruikt voor veranda’s, pergola's, meubels, schuttingen én vlonders.


Productspecificaties

Houtsoort Douglas hout
Model Vlonderplanken
Geschikt voor Buiten
Toepassing Terrasdelen
Bewerking Geschaafd
Dikte 25 mm
Breedte 140 mm
Lengte 3650 mm